Fotograf

Lásku k fotografii jsem objevil až v roce 2016 a to především díky Instragramu. Tak trochu i z nedostatku fotek, které bych mohl publikovat jsem se rozhodl investovat do DLSR fotoaparátu a začít fotit. Jelikož chci být profesionálem ve všech ohledech pokusil jsem se své prvotní fotky nabídnout do fotobank. Samozřejmě bez úspěchu. To mne však motivovalo se ve fotografii zlepšit a zajímat se více do detailu o to správné nastavení a kompozici. Absolvoval jsem kurz fotografie na Westminster College.

Stejně tak jako moje vášen k cestování byla fotografie možností jak zdokumentovat mé cesty. Kromě street photography si však užívám také focení modelek. Začal jsem spolupracovat s Českou modelkou a zpěvačkou Janou Kadeřávkovou často známou pod uměleckým jménem Vanilla na svém prvním fotoprojektu Vanilla Na Hřibitově, kde jsem se pokusil skloubit svá oblíbená témata gotiku a nude art v jeden projekt. Začal jsem také spolupracovat s texaskou modelkou Amandou Kee se kterou jsem měl tu čest si vyzkoušet pro změnu alternativní a cosplay styl.

Výsledek, stejně tak jako fotky z cest si je možné prohlédnout na mém speciálním fotowebu LordCharles…

Jakožto kreativní a také trochu ujetý umělec jsem začal pracovat i na dalších specifických projektech, kterými jsou (již brzy).

Rolovat nahoru