Astro seznamování. Moderní způsob jak si najít partnera.

Léto je tu a období letních lásek a nezávazného sexu se samo nabízí. Pokud, ale nejste zastánci jednorázovek a toužíte po něčem trvalejším, pak máte další možnost. Najít si partnera podle hvězd. Ne, opravdu nemusíte být Koperník, abyste objevili svou životní hvězdu. Než jí však najdete, můžete si užít i trochu té zábavy a zároveň se dozvědět něco o sobě. Co o vás hvězdy ví? Jaká jsou vaše šťastná čísla, dny a horoskop na další dny, týdny či měsíce? No, nejste zvědavý? Toto všechno moderně a zábavně nabízí web Horozo.com – astrologická seznamka. Ačkoli by některé z vás mohl dovětek odradit, z osobní zkušenosti mohu říct, že jsem se dlouho nebavil tak jako při oslovování slečen zde. A samozřejmě to platí i obráceně.  Ale hezky popořádku.

Horozo nabízí mraky horoskopů od klasického zvěrokruhu po specifické horoskopy zaměřené na nejrůznější oblasti jako např. cestování, obchod, krása, sexscope a mnoho dalších.  K dispozici je dále partnerská kompatibilita podle znamení, informace o planetách nebo astrologické elementy, které ovlivňují jednotlivá znamení.

Zodiac dating siteHorozo se liší od ostatních webů tím, že není jen obyčejným webem s horoskopy, ale postupně se z něj stává sociální síť zaměřená na jednotlivé uživatele, jejich seznamování a komunikaci. Na rozdíl od ostatních sociálních sítí však není zaměřená na množství přátel nebo lajků, ale na vás osobně, kdy vám pomáhá poznat sám sebe a budovat váš charakter.

Jak říká zakladatel webu Edgaras Tkačenka: „Konkurenční astrologické weby poskytují informace, které jsou převážně zkopírované z internetu. Vytvoří stránky a nechají je tak, jak jsou. Horozo je personalizované a zaměřené na uživatele. Na stránkách pracuji každý den, abych přinesl uživatelům nové služby, které je budou bavit, a neustále zlepšuji funkčnost webu. Dnešní sociální sítě a randící stránky vypadají spíše jako stránky na jednorázovky se spoustou falešných profilů a neslušných lidí. Já chci vytvořit místo, kde nemusíte být falešní a předstírat, že jste unikátní. Místo, kde budete sami sebou.“

To nejzajímavější se totiž nachází po registraci na web. To lze provést jednoduše přes Facebookový účet, pokud jej vlastníte. Pokud ne, využijete registrační formulář webu. Základní profil se vytvoří z informací, které se načtou z Facebooku a samozřejmě je můžete následně i upravit a profil doplnit. Ačkoli mnoho lidí nerado zadává své datum narození, v tomto případě se jedná o velmi důležitý element, který vám umožní lepší zásah s potenciálními partnery. S přesnými informacemi o vás budete mít přístup i k přesnějším osobním horoskopům pro vaši osobu.

Web nabízí 16 testů osobnosti, z jejichž výsledků můžete zjistit, kdo skutečně jste. Výsledky testů jsou zohledněny ve vašem profilu a zpřesňují možnost zásahu s potenciálním protějškem. Ačkoli zkratky jednotlivých testů vám nic neřeknou, jsou velmi dobře a podrobně popsány při jejich rozkliknutí.

Ta pravá zábava však přichází s interakcí s dalšími uživateli. Nejzábavnější částí je kladení připravených otázek na potenciální partnery/ky. Ve vyhledávání lidí najdete ty, kteří vás zaujmou a pošlete otázku. Pokud na druhé straně je vaší žádosti vyhověno dostanete zpět odpověď a zároveň otázku, na kterou byste měli odpovědět. Tento křížový výslech může trvat i hodiny a je to neskutečná zábava. Zároveň vám umožňuje poznat vašeho potenciálního partnera. K dispozici jsou otázky triviální, vážnější, až po lechtivé, týkající se sexu.

Můžete dát Like osobám, které vás zaujmou. Je-li váš Like opětován získáváte Match s dotyčnou osobou. Otevírá se vám možnost k psaní osobních zpráv a navázání bližšího kontaktu.

Horozo je tak trochu kombinace astrologie, sociální sítě a počítačové hry. Čím víc hrajete, tím víc Karma bodů získáváte. Čím víc jste zapojeni do interakce, testů a dalších aktivit tím dříve nasbíráte potřebné karma body. Ty vám otevírají cestu k novým úrovním neboli funkcím a službám, které vás udrží soustředěné na budování vašeho profilu, udržují patřičnou zábavu a umožňují vám poznat sami sebe.

Karma je důležitou součástí webu, bez které se nikam nedostanete. Motivátor, který vás udrží dostatečně zabavené a v interakci s dalšími lidmi z celého světa.

Horozo.com je bezesporu nadějným projektem, který vám přinese správné hvězdy do vašich životů i nové chystané funkce a služby jako čtení z dlaně, natální graf složený z astrologických informací o vašem narození, astrologická škola s úrovněmi, cenami a zkouškami.

Podle Edgarase je čtení z dlaně pro mnoho lidí děsivé, ale i takoví lidé byly podle něj překvapeni jeho schopnosti. Jak říká: „Začal jsem číst ze své dlaně a zajímalo mě víc. Kontrola zdrojů či kolik procent je pravda. Naučil jsem se toho hodně a chtěl jsem to vše personalizovat a rozvinout na jednom místě. Zjistil jsem, že můžu najít citlivá místa i u arogantních lidí a objevit jejich skutečnou osobnost, bez ohledu na to jak moc to skrývají.

Ať už si stránky otevřete jen namátkou nebo se stanete jejich pravidelným uživatelem, stanou se součástí vás i vaší osobnosti. A kdo by nechtěl zjistit kdo vlastně je?

Napsal: Lord Charles

Foto: Pond5

Líbil se vám tento článek? Napíšu článek i pro váš projekt, start-up. Objednejte zde