O Nás

Náš příběh začal jako osobní blog, který se postupně transformoval do moderního, dynamického a flexibilního multimediálního magazínu. Tento vývoj vedl k založení naší multimediální a vydavatelské společnosti Lord Charles Entertainment Ltd, se sídlem v Londýně.

Cílem našeho magazínu je přinášet osvětu, motivaci a inspiraci. Snažíme se vzdělávat naše čtenáře, rozšiřovat jejich obzory a ukazovat jim nové směry v oblastech investování, podnikání, cestování a intimního života.

LordCharles.cz je magazín pro muže, který ukazuje směr. Informujeme o možnostech a novinkách, které svět nabízí a které mohou pozitivně ovlivnit životy mužů – ať už finančně, kariérně nebo partnersky. Zároveň přinášíme zábavu v mnoha oblastech.

Naším hlavním cílem je pomoci mužům se syndromem „hodného kluka“ stát se respektovanými a žádanými muži. Věříme, že svět je víc než jen Česko. Chceme našim čtenářům ukázat cestu a svět, ve kterém mohou žít, a motivovat je k akci a osobnímu rozvoji, který považujeme za extrémně důležitý v životě muže.

Kontakt

Lord Charles Entertainment Ltd

Kemp House, 160 City road

London, UK, EC1V 2NX

redakce (zavináč) lordcharles.cz

Sledujte nás nebo kontaktujte na sociálních sítích

Facebook

Twitter

Instagram

Vítejte zpátky!

Přihlaste se ke svému účtu níže

Vytvořit nový účet!

Fill the forms below to register

Získejte heslo

Zadejte své uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu pro resetování hesla.