Kdo jsme

Původem jen blog pro osobní potěšení, který se postupně transformuje na moderní dynamicky se rozvíjející flexibilní multimediální společnost.

Jsme Lord Charles Entertainment Ltd se sídlem v Londýně a provozujeme weby zaměřené na fotografie, hudbu a magazín.

Náš magazín chce lidem rozšiřovat obzory, ukazovat jim směr, kterým se mohou vydat v různých oblastech investování, cestování intimního života, života ve Velké Británii a podnikání.

Chceme lidem ukazovat možnosti a novinky, které svět nabízí, které mají nebo které mohou mít a posunout svůj život kupředu ke své spokojenosti a finanční nezávislosti. Svět je víc než Česko a naším cílem je lidem ukázat cestu a svět, ve kterém žijí nebo žít mohou.

Náš tým

Lord Charles

šéfredaktor, zakladatel

Zakladatel, hudebník, podnikatel a šéfredaktor magazínu odhodlaný ukázat lidem možnosti, které jim svět nabízí, protože to není jen samotné Česko. Píše o všem co ho zajímá a baví. Zpravidla finance, cestování, business nějaké ty intimní záležitost, a rozhodně není konzervativní.

Kateřina Vargová

blogerka, redaktorka

Vždycky mě bavilo tvořit a vždy mě fascinovalo, jak díky několika slovům dokáže člověk vytvořit celý nový svět, ve kterém se odehrává tolik příběhů. Nejraději píšu o svých zážitcích. Ráda píšu i o věcech, o kterých toho moc nevím, a díky psaní se dozvídám spoustu zajímavých faktů.

Externí přispivatelé

Externisté

A několik dalších externích spolupracovníků, kteří nám pomáhají tvořit lepší magazín. A o čem chceš psát ty?

Kontakt

Lord Charles Entertainment Ltd

redakce zavináč lordcharles.cz

Sledujte nás nebo kontaktujte na sociálních sítích

Facebook

Twitter

Instagram

Doporučené

Nepropásněte

Vítejte zpátky!

Přihlaste se ke svému účtu níže

Vytvořit nový účet!

Fill the forms below to register

Získejte heslo

Zadejte své uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu pro resetování hesla.